• Veelgestelde vragen
  • Nieuws
  • Contact
logo-overflowsticky-headerlogo-overflowlogo-overflow
  • Home
  • Ouders
  • Gratis opleiding tot gastouder
  • Opvanglocaties
  • Over de Bengel
  • Home
  • Ouders
  • Gratis opleiding tot gastouder
  • Opvanglocaties
  • Over de Bengel
  • Veelgestelde vragen
  • Nieuws
  • Contact
✕

Gastouder Chantal – Hengelo

  • Home
  • Opvanglocaties
  • Borne
  • Gastouder Chantal – Hengelo
Kleinschalige kinderopvang van gastouder Chantal in Hengelo

Gastouder Chantal

Lieve gastouder  | 0-4 jaar opvang

Hengelo

Even voorstellen – gastouder Chantal

Mijn naam is Chantal. In het jaar 2000 geboren in Rijssen en in 2019 verhuisd naar Hengelo.Hier heb ik samen met mijn man Jason een zoontje (2021) en een dochter (2024) mogen krijgen. Daarnaast hebben wij nog een kat (2012). Wij wonen in de wijk Hengelose Es, waarbij we voornamelijk in huis zullen zijn, maar we zullen dagelijks ook zeker naar buiten gaan.
Als moeder weet ik hoe belangrijk het is dat een kind zich veilig en prettig voelt. Dat gevoel neem ik ook mee in mijn gastouderopvang in Hengelo. Ik vind het belangrijk dat kinderen zichzelf mogen zijn en dat zij een fijne, rustige en vertrouwde plek hebben waar ze kunnen spelen, ontdekken en groeien.

Mijn kinderopvang in Hengelo

Ik vind het belangrijk dat ik vanuit het kind kijk. Wat kan het kind? Waar heeft het behoefte aan? Waar kan ik op aansluiten? Dit alles met een positieve en respectvolle benadering. Ik vind het belangrijk dat kinderen zich fijn voelen binnen de groep en dat zij met een glimlach de deur weer uitlopen. We zullen samen spelen, ontdekken en leuke activiteiten doen die passen bij de leeftijd en behoefte van het kind.
Ieder kind is anders en juist dat maakt het werken met kinderen zo mooi. Ik kijk daarom goed naar wat een kind nodig heeft om zich fijn te voelen en zich op een eigen manier te ontwikkelen. Daarbij is er ruimte voor rust, structuur en gezelligheid. Ik vind het belangrijk dat kinderen zich gezien voelen en dat er echt aandacht is voor wie zij zijn.
Wij wonen in de Hengelose Es in Hengelo. Een fijne plek waar we vooral in huis zullen zijn, maar ook zeker dagelijks naar buiten gaan. Buiten zijn, even een frisse neus halen en de wereld ontdekken hoort daar voor mij echt bij. Juist die afwisseling tussen binnen en buiten maakt de dag voor kinderen prettig en afwisselend.
Zo bied ik kleinschalige kinderopvang in Hengelo voor kinderen van 0 tot 4 jaar, in een huiselijke omgeving waar persoonlijke aandacht centraal staat. Voor ouders die op zoek zijn naar gastouderopvang in Hengelo is het fijn om te weten dat ik bewust kijk naar wat een kind nodig heeft en dat ik werk vanuit rust, aandacht en een positieve benadering.

Samenwerking met gastouderbureau De Bengel

Na positieve ervaringen te hebben gehad met mijn eigen kinderen en gastouders bij De Bengel, heb ik nu de keuze gemaakt om ook zelf voor ze te werken. Dat voelde voor mij als een logische stap. Juist omdat ik zelf heb ervaren hoe prettig het contact kan zijn, weet ik ook hoe waardevol een fijne samenwerking is.
Hier helpen ze je snel en vol enthousiasme mee. Dat vind ik erg fijn in de samenwerking. De lijnen zijn kort en dat werkt prettig. Voor ouders is het ook fijn dat contact, vragen en aanvragen via Gastouderbureau De Bengel verlopen.
Bij de Bengel krijg ik regelmatig de mogelijkheid om verschillende cursussen te volgen die perfect aansluiten op de zorg van jullie kind!

Beschikbaarheid – gastouder Chantal

Ik ben beschikbaar op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag. Hierbij vang ik kinderen van 0 tot 4 jaar op. Dit kan van 07:00 uur tot 18:00 uur. Echter ben ik flexibel, vraag vooral naar de mogelijkheden!
Ben je benieuwd naar de actuele beschikbaarheid van mijn gastouderopvang in Hengelo? Deze kan worden opgevraagd via Gastouderbureau De Bengel.

Ook gastouder worden?

Wil jij ook net als gastouder Chantal werken in de kinderopvang? Wij helpen je vrijblijvend op weg! Met onze organisatie gastouderbureau de Bengel om gastouder te worden of met LOOKK voor de start van je eigen kinderdagverblijf?

Kleinschalige kinderopvang van gastouder Chantal in Hengelo

Opleidingen

  • Verzorgende IG

Workshops en trainingen

  • Kinder-EHBO

Reageer op advertentie

    Close

    Galerij

    Gerelateerd

    Gastouder aan huis nanny Hillechien

    Gastouder Hillechien


    Bekijk profiel
    Gastouder aan huis nanny Suze omgeving Denekamp

    Gastouder Suze


    Bekijk profiel
    Gastouder Claartje kleinschalige kinderopvang in Borne

    Gastouder Claartje Borne


    Bekijk profiel

    Gastouder Fiona


    Bekijk profiel
    © 2026 Betheme by Muffin group | All Rights Reserved | Powered by WordPress
      • Veelgestelde vragen
      • Nieuws
      • Contact

      Gastouderbureau de Bengel

      Grotestraat 12
      7475 AX Markelo

      Tel: 0547-362205
      E-mail: [email protected]

      Handige links

      • Opvanglocaties
      • Gastouders
      • Ouders
      • Kinderdagverblijf starten
      • GGD inspectierapporten

      Partners

      • Uniek & Exclusief
      • HofPartners
      • Ondernemend Markelo
      • Mooi Markelo

      Inloggen

      • Inloggen ouders
      • Inloggen gastouders
      • Contact oudercommissie

      Privacy beleid

      © 2024 Gastouderbureau De Bengel | Powered by ROCK Design

      Beheer toestemming
      Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
      Functioneel Altijd actief
      De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
      Voorkeuren
      De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
      Statistieken
      De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
      Marketing
      De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
      • Beheer opties
      • Beheer diensten
      • Beheer {vendor_count} leveranciers
      • Lees meer over deze doeleinden
      Bekijk voorkeuren
      • {title}
      • {title}
      • {title}
      X