Gastouder Silvia
Even voorstellen – gastouder Silvia
Mijn naam is Silvia, ik ben getrouwd en trotse moeder van twee zonen. Al ruim 25 jaar bied ik met liefde gastouderopvang in Lochem. Mijn opvang, Silvia’s Oppas Service, ligt net buiten Lochem, in een vrijstaande woning met grote, veilige tuin. Tijdens het opgroeien van mijn eigen kinderen wilde ik er graag voor hen zijn – en diezelfde warmte en betrokkenheid bied ik nu aan andere kinderen.
In mijn opvang wonen ook een lieve hond, een konijn en kippen. Dieren maken het samenzijn extra gezellig en leren kinderen om zorgzaam en respectvol te zijn.
Mijn kinderopvang – Silvia’s Oppas Service in Lochem
Bij Silvia’s Oppas Service mag een kind écht kind zijn. Ik bied een warme, huiselijke sfeer met volop ruimte om te spelen, ontdekken en groeien – zowel binnen als buiten.
Binnen én buiten spelen
We spelen binnen en we zijn veel buiten het hele jaar door en doen seizoen-gebonden activiteiten, zoals knutselen. Binnen is er ruimte voor rust, spelletjes en individuele aandacht; buiten kunnen de kinderen gebruikmaken van de zandbak, trampoline, schommels en het vele groen rondom het huis.
Elk kind heeft in mijn opvang een eigen kamertje met een vast bedje. Zo creëer ik voorspelbaarheid en structuur, wat bijdraagt aan een veilig gevoel. Rust, Reinheid en Regelmaat zijn voor mij belangrijke pijlers. Ieder kind krijgt bij mij de kans om zichzelf te zijn en zich te ontwikkelen in het eigen tempo. Ouders ervaren de opvang als warm, vertrouwd en stabiel, wat mij elke dag opnieuw energie geeft.
Samenwerking met gastouderbureau De Bengel
Ik werk nauw samen met Gastouderbureau De Bengel. Zij bieden persoonlijke begeleiding, waardevolle scholing en vaste contactpersonen in Lochem. Dankzij deze samenwerking blijft de kwaliteit van mijn opvang hoog en kan ik ouders de zekerheid bieden die zij zoeken.
Beschikbaarheid – gastouder Silvia
Ik bied opvang voor jonge kinderen in een kleinschalige, huiselijke setting in Lochem, dichtbij Diepenheim.
Voor de actuele beschikbaarheid kun je contact opnemen met opnemen met Gastouderbureau De Bengel.
Ook gastouder worden?
Wil jij net als gastouder Silvia uit Lochem ook werken in de kinderopvang? Wij helpen je vrijblijvend op weg!
- Met onze organisatie gastouderbureau de Bengel om gastouder te worden
- Wil je een eigen kinderdagverblijf starten? Dan ondersteunt of met LOOKK voor de LOOKK je bij de eerste stappen.













