• Veelgestelde vragen
  • Gratis opleiding
  • Training en agenda
  • Nieuws
  • Contact
logo-overflowsticky-headerlogo-overflowlogo-overflow
  • Home
  • Ouders
  • Gastouder worden
  • Kinderopvang locaties
  • Over de Bengel
  • Home
  • Ouders
  • Gastouder worden
  • Kinderopvang locaties
  • Over de Bengel
  • Veelgestelde vragen
  • Gratis opleiding
  • Training en agenda
  • Nieuws
  • Contact
✕

Gastouder Gea – Den Ham

  • Home
  • Kinderopvang locaties
  • Den Ham
  • Gastouder Gea – Den Ham
Portret van gastouder Gea in haar opvangruimte in Den Ham

Gastouder Gea -Liefdevolle kinderopvang met ervaring

Den Ham

Even voorstellen – gastouder Gea

Mijn naam is Gea (1967) en ik ben sinds 2014 met veel plezier gastouder in Den Ham. Daarvoor stond ik ruim 25 jaar voor de klas in het basisonderwijs, waar ik alle groepen heb gehad – van groep 1 tot en met 8. Kinderen begeleiden in hun groei, ontwikkeling en spelplezier is altijd mijn passie geweest. Toen mijn eigen vier kinderen groter werden en het huis uit gingen, voelde het natuurlijk om mijn ervaring in te zetten in een kleinschalige, huiselijke omgeving.
Werken met jonge kinderen geeft mij elke dag energie. Hun nieuwsgierigheid, fantasie en pure eerlijkheid maken mijn werk als gastouder nog steeds bijzonder.

Mijn kinderopvang – in Den Ham

Bij gastouder Gea draait alles om veiligheid, geborgenheid en een positieve benadering. Vanuit een veilige basis begeleid ik ieder kind, zodat het zich in zijn eigen tempo kan ontwikkelen. Elk kind is uniek, en dat vraagt om maatwerk. Daarom kijk ik goed naar wat een kind nodig heeft – soms rust en nabijheid, soms juist uitdaging of beweging.
Binnen is er veel ruimte om te spelen, te ontdekken en te leren. We hebben een gezellige huiskamer met een grote tafel waar we samen knutselen, kleien, puzzelen en lezen. Ik lees graag voor – dat is altijd een moment van rust en aandacht. Niet voor niets hoor ik vaak dat kinderen zeggen: “Jij kan zó mooi voorlezen!”
Buiten is er volop ruimte om te bewegen. Achter het huis ligt een afgesloten tuin met veilige speelplekjes. Voor de deur is een groot grasveld, en om de hoek vinden we speeltuintjes waar we regelmatig samen naartoe gaan. Ook maken we korte wandelingen door de buurt – naar de supermarkt of gewoon lekker de frisse lucht in.
Ik bied activiteiten die aansluiten bij de leeftijd, ontwikkelingsfase en belangstelling van ieder kind. Zo werken we op een natuurlijke manier aan motoriek, taalontwikkeling en sociale vaardigheden.
Activiteiten die we graag doen:

  • Voorlezen
  • Puzzels en Spelletjes
  • Knutselen
  • Muziek en dans
  • Samen bakken
  • En nog veel meer

Samenwerking

De samenwerking met Gastouderbureau De Bengel ervaar ik als heel prettig. Ze zijn zorgvuldig, goed bereikbaar en betrokken. Als gastouder heb ik korte lijnen met het bureau, wat fijn is voor overleg en ondersteuning. Daarnaast biedt De Bengel veel mogelijkheden om mezelf verder te ontwikkelen via trainingen en cursussen.
Door deze samenwerking kan ik me volledig richten op wat ik het liefste doe: kinderen een warme, veilige en leerzame opvang bieden.

Beschikbaarheid – gastouder Gea

Mijn opvang is geopend van maandag tot en met vrijdag, van 7:00 tot 18:00 uur. Ik bied flexibele opvang voor kinderen van 0 tot 4 jaar.
Voor actuele beschikbaarheid kun je contact opnemen met Gastouderbureau De Bengel. Zij helpen je graag verder met vragen over plaatsing of kennismaking.

Ook gastouder worden?

Wil jij ook net als gastouder Gea werken in de kinderopvang? Wij helpen je vrijblijvend op weg! Met onze organisatie gastouderbureau de Bengel om gastouder te worden of met LOOKK voor de start van je eigen kinderdagverblijf?

Portret van gastouder Gea in haar opvangruimte in Den Ham

Opleiding

  • Kleuterleidster, hoofdleidster

  • Volledig bevoegd onderwijzer (heet nu PABO)

Workshops en trainingen

  • Training ieder kind een gezonde start

  • EHBO diploma (Eerste Hulp aan Kinderen)

  • Cursus autisme, inzicht in autisme

  • Workshop “baby- en kindergebaren”

  • Erkend leerbedrijf SBB

  • Psycho-educatie autisme/ADHD

  • Remedial Teacher

  • PBS (Positive Behaviour Support)

  • Cursus Werken met baby’s

  • Webinar oorzaken en voorkomen van wiegendood

  • Workshop TOS

  • Cursus Veilig thuis Meldcode

Deskundigheid

  • Erkend leerbedrijf SBB

Reageer op advertentie

    Close

    Galerij

    Gerelateerd

    Gastouder Elvira bij Gastouderopvang de Glimlach in Vroomshoop

    Gastouder Elvira


    Bekijk profiel
    gastouder pepper biedt zich voor thuisopvang Twente en Salland

    Gastouder Pepper


    Bekijk profiel
    Gastouder Hillechien profielfoto

    Gastouder Hillechien


    Bekijk profiel
    gastouder Ineke kleinschalige huiselijke kinderopvang in Daarle

    Gastouder Ineke


    Bekijk profiel
    © 2026 Betheme by Muffin group | All Rights Reserved | Powered by WordPress
      • Veelgestelde vragen
      • Gratis opleiding
      • Training en agenda
      • Nieuws
      • Contact

      Gastouderbureau de Bengel

      Grotestraat 12
      7475 AX Markelo

      Tel: 0547-362205
      E-mail: [email protected]

      Handige links

      • Kinderopvang locaties
      • Gastouders
      • Ouders
      • Kinderdagverblijf starten
      • GGD inspectierapporten

      Partners

      • Uniek & Exclusief
      • HofPartners
      • Ondernemend Markelo
      • Mooi Markelo

      Inloggen

      • Inloggen ouders
      • Inloggen gastouders
      • Contact oudercommissie

      Privacy beleid

      © 2024 Gastouderbureau De Bengel | Powered by ROCK Design

      Beheer toestemming
      Om de beste ervaringen te bieden, gebruiken wij technologieën zoals cookies om informatie over je apparaat op te slaan en/of te raadplegen. Door in te stemmen met deze technologieën kunnen wij gegevens zoals surfgedrag of unieke ID's op deze site verwerken. Als je geen toestemming geeft of uw toestemming intrekt, kan dit een nadelige invloed hebben op bepaalde functies en mogelijkheden.
      Functioneel Altijd actief
      De technische opslag of toegang is strikt noodzakelijk voor het legitieme doel het gebruik mogelijk te maken van een specifieke dienst waarom de abonnee of gebruiker uitdrukkelijk heeft gevraagd, of met als enig doel de uitvoering van de transmissie van een communicatie over een elektronisch communicatienetwerk.
      Voorkeuren
      De technische opslag of toegang is noodzakelijk voor het legitieme doel voorkeuren op te slaan die niet door de abonnee of gebruiker zijn aangevraagd.
      Statistieken
      De technische opslag of toegang die uitsluitend voor statistische doeleinden wordt gebruikt. De technische opslag of toegang die uitsluitend wordt gebruikt voor anonieme statistische doeleinden. Zonder dagvaarding, vrijwillige naleving door uw Internet Service Provider, of aanvullende gegevens van een derde partij, kan informatie die alleen voor dit doel wordt opgeslagen of opgehaald gewoonlijk niet worden gebruikt om je te identificeren.
      Marketing
      De technische opslag of toegang is nodig om gebruikersprofielen op te stellen voor het verzenden van reclame, of om de gebruiker op een site of over verschillende sites te volgen voor soortgelijke marketingdoeleinden.
      • Beheer opties
      • Beheer diensten
      • Beheer {vendor_count} leveranciers
      • Lees meer over deze doeleinden
      Bekijk voorkeuren
      • {title}
      • {title}
      • {title}
      X