Gastouders in Twente

Gastouderbureau de Bengel staat voor een hoge kwaliteit van kinderopvang met veel gastouders in Twente. Dit bereiken wij door, voor onze ouders en gastouders, een brede samenwerking op te zoeken met specialisten. Expertise partners op de verschillende gebieden met betrekking tot de opvoeding en de ontwikkeling van kinderen. Onze kinderopvangadviseurs, gastouders en ouders kunnen bij deze experts terecht met hun vragen op de verschillende ontwikkelingsgebieden in de kinderopvang. Daarnaast worden er ook gezamenlijk workshops, lezingen en/of trainingen gereorganiseerd.  Zo zijn niet alleen onze kinderopvangadviseurs goed opgeleid maar bieden wij ook gastouders en ouders meer. Daarnaast zijn we sociaal betrokken aangesloten bij diverse partners.

Partners van gastouderbureau de Bengel

Wij zijn een sociaal betrokken organisatie en leren ook graag van anderen en kijken graag naar samenwerkingsmogelijkheden. Zo vinden wij beweging voor de jeugd belangrijk en daarom sponseren wij de plaatselijke voetbalclub.  Onze kraamcadeaus in de vorm van een boomcertificaat dragen bij een betere toekomst. We zijn betrokken bij de plaatselijke ondernemersvereniging. Verder zijn we veel in overleg met de gemeentes waarin onze gastouders woonachtig zijn. We werken samen met scholen en alle andere partijen die het belang van een kind vooropstellen. Hieronder een aantal linkjes naar onze samenwerkende partners.

Ben je op zoek naar een leuke gastouder kijk dan eens naar het aanbod gastouders op onze gastoudermarkt.

Samenwerkingspartners gastouderbureau de Bengel

Kinderen van Uganda

Ondernemend Markelo

Sportclub Markelo

Hof Marketing

Start je eigen kinderdagverblijf

 

Babygebaren

Babygebaren is het ondersteunen van de gesproken taal met gebaren. Hoewel een baby gemiddeld pas rond de 18 maanden begint met praten is hij al veel eerder fysiek in staat om te communiceren. Het praten, het bewegen van je mond, is onderdeel van de fijne motoriek. Het maken van bewegingen met je vingers, handen en armen valt onder de grove motoriek. De grove motoriek is bij een baby eerder ontwikkeld. Hierdoor kan hij eerder met zijn handen duidelijk maken wat hij wil, dan met zijn mond. Door het gebruiken van babygebaren kan hij echter wel met jou communiceren.

Bij gastouderbureau de Bengel is onze kinderopvangadviseur Leonie Scholten opgeleid tot babygebaar docent. Ook hebben (bijna) al onze gastouders de workshop babygebaren bij Leonie gevolgd. Voor vragen over het gebruik van babygebaren in de communicatie met jou kind kun je terecht bij Leonie.

Wil je meer weten neem dan contact op met de expert, jouw eigen kinderopvangadviseur of met ons.

Verloskundigen

Verloskundige praktijk Gemmare in Hellendoorn houdt elke maand een mama-café. Een ontmoetingsplaats waar aanstaande en jonge moeders laagdrempelig met elkaar in contact kunnen komen. Elke maand zijn er weer andere deskundigen. Ook tref je regelmatig een van onze kinderopvangadviseurs aan om ouders bij te praten over de mogelijkheden van flexibele kinderopvang. Dus woon jij in de gemeente Hellendoorn of omgeving ? Kijk dan eens op de website van Gemmare om te zien wanneer het volgende mama-café plaatsvindt.

Ook met andere verloskundig praktijken in de regio hebben wij goede contacten. Op deze manier zijn wij makkelijk te vinden door aanstaande en jonge moeders. Onder andere verloskundigen praktijk Rijssen-Holten en Zwanger en Zo.

Naast de verloskundigen werken we ook samen met logopedie, coaches in de gastouderopvang, hoogbegaafdheid experts, rouwverwerking, Salut. Loes, ROC van Twente en vele anderen.