Gastouder in Nijverdal
Nijverdal
Mijn naam is Jeannette Kobes (1974), getrouwd met Frank (1974) en samen hebben we twee dochters (2006 en 2011). We wonen al weer ruim 15 jaar met veel plezier in de Kruidenwijk. Inmiddels ben ik er klaar voor om kinderen in gastouderopvang “Jubeltje” te verwelkomen! Ik heb besloten gastouder in Nijverdal te worden omdat ik het heerlijk vind om met kinderen om te gaan en hen een veilige en fijne tijd bij ons thuis wil geven
Een speciale ruimte voor de kinderen is niet aanwezig. Juist de huiselijke sfeer van de woonkamer zorgt ervoor dat de kinderen zich welkom en op hun gemak voelen. We hebben een tuin met trampoline en ruimte om te spelen maar kunnen altijd naar één van de speeltuinen in de buurt of naar de geitjes of eendjes. We hoeven niet per sé op pad om met dieren in aanraking te komen, we hebben twee lieve konijntjes die van knuffelen en aaien houden.
Natuurlijk kan er ook naar hartenlust gespeeld en geknutseld worden!
Gastouder in Nijverdal, Jeannette over de samenwerking met de Bengel. Als startende gastouder in Nijverdal heb ik de samenwerking tot nu toe als erg prettig ervaren. Mijn kinderopvang adviseur heeft mij met alles geholpen en staat mij bij met raad en daad. Ik ben dan ook erg blij dat ik gastouder starten als gastouder in Nijverdal.
Mijn gastouderopvang in Nijverdal is vanaf augustus 2021 beschikbaar voor opvang van kinderen van 0-4 jaar op maandag, dinsdag, woensdagochtend en donderdag. De breng –en haaltijden kunnen in overleg worden vastgesteld.
Een aantal van onze gastouder zijn hun eigen kinderdagverblijf in Nijverdal gestart. Lees hier verder als je meer wilt weten over het starten van je eigen kinderdagverblijf Maar starten als gastouder in Nijverdal kan natuurlijk ook.
Als gastouder in Nijverdal is het vanzelfsprekend dat je heel graag met kinderen werkt. Dat je liefdevol, geduldig en flexibel met ze omgaat, en de rust en tijd hebt om er 100% voor de kinderen te zijn.
Om professioneel als gastouder in Nijverdal aan de slag te kunnen, moet je daarnaast beschikken over:
Certificaat goed gastouderschap
Eerste hulp aan kinderen
Certificaat Werken met meldcode kindermishandeling
Certificaat Meldcode over sociale veiligheid
Grotestraat 12
7475 AX Markelo
Tel: 0547-362205
E-mail: info@gobdebengel.nl
© 2019 Gastouderbureau De Bengel | Powered by ROCK Design